Виробництво

Закупка

КРОК 1: ЗАКУПІВЛЯ ЯКІСНОЇ СИРОВИНИ

Ми прекрасно знаємо, що якість готової продукції безпосередньо залежить від якісної сировини. Тому у «ВСЕСТО» є обов’язковий список вимог щодо кожного виду овоча, фрукта, гриба та ламінарії.

Практично всі овочі, з яких ми готуємо наші салати, вирощуються для нас місцевими фермерами. Під нашим контролем здійснюється закупівля і посадка насіння, а також ми слідкуємо за внесенням добрив до землі, турбуємося про плоди та збір врожаю.

Те, що ми не можемо виростити самі, а саме морську капусту і гриб Муер, ми безпосередньо закуповуємо у компаній-виробників у Китаї. Більше 17-и років ми працюємо з Азіатськими компаніями, тому точно впевнені в якості наданої сировини.

Все, що потрапляє на наш склад, проходить найсуворішу перевірку на якість. Наші фахівці і сучасне обладнання допомагають нам визначити найсвіжіші і придатні до переробки продукти, а завдяки своєчасним поставкам в компанії немає перебою з постачанням.

КРОК 2: ПІДГОТОВКА КОМПОНЕНТІВ

Одне з наших непорушних правил – чистота.

Крім найсуворіших санітарних норм на всьому підприємстві, ретельна підготовка сировини є однією з головних контрольних точок. Ми закупили сучасне обладнання, щоб кожен овоч і фрукт був очищений від залишків землі і шкірки на всі 100%.

Продукція, що імпортується нами (ламінарія і гриб Муер) так само проходять ретельну стадію миття і випаровування.

Весь процес контролюється не тільки за допомогою обладнання, а й безпосередньо висококваліфікованими працівниками підприємства, тому за ідеальну підготовку сировини ми відповідаємо!

Подготовка
Производство

КРОК 3: ВИРОБНИЦТВО

Виробничий процес відповідає найвищим стандартам якості.
Ми пишаємося тим, що наші зусилля і турбота про виробництво відповідають міжнародним вимогам і підтверджені сертифікатами ISO.

За 17 років, ми довели технологічний процес до досконалості. Всі наші рецептури, пропорції, співвідношення інгредієнтів і спецій з точністю виконуються кожним працівником виробництва. Саме з цієї причини покупці з усієї країни можуть бути впевнені в тому, що смак і якість нашої продукції завжди буде на висоті незалежно від партії.

В кінці, готова продукція зберігається в холодильних камерах, площа яких перевищує 500 квадратних метрів, і чекає своєї черги на відправку.

КРОК 4: Логістика

Наша продукція представлена в 12 областях України. Логістика відбувається кількома способами: перевезення нашими холодильними машинами або самовивезення.

Всі маршрути ретельно плануються заради того, щоб клієнти отримували найсвіжіші салати вчасно. Ми робимо все можливе, щоб вартість перевезень не лягала великим вантажем на ціну товару навіть для найвіддаленіших регіонів.

 

VSESTO map

Нам важливо, щоб кожна людина мала доступ до якісної і корисної їжі!

Ми стараємося для Вас.